Blog

Neden artık likit şişelerin de 10ml veya daha fazla boşluk oluyor ?
Avrupa Birliğinde TPD yasası Mayıs 2017'de yürürlüğe giren uygulamada, nikotin içeren şişelerin 10 ml'den büyük sıvıların satışı yasaklandı.
6 Şubat 2018'de PHE (Public Health England), elektronik sigarayla ilgili en son güncellemelerini yayınladı.
Önemli bulgular İnceleme vaping’in çok pozitif bir resmini çiziyor ve temel bulguları, ortalama bir vaper'ın yani elektronik sigara kullanıcısının düşüncelerine uygun.
ASPIRE GUSTO MINI VAPE KIT + HALO ELIQUID PODS
Dünyanın en iyi elektronik sigara donanım üreticilerinden biriyle en popüler eLiquid üreticilerinin bir araya getirdiği Aspire Gusto Mini kiti, Aspire ve Halo eLiquid serisinin ekibinin bir sonucudur.
Londra’da ki en iyi tasarımlı 5 Vape Shop !
Londra’da ki en iyi tasarımlı 5 Vape Shop !
Elektronik Sigara Nedir ?
Elektronik Sigara Nedir ?
Türkiye'de Elektronik Sigara Kullanımı
Elektronik sigara kullanımı Türkiye'de 2010 yılından beri başlamakla beraber dünya üzerinde özellikle Avrupa ülkelerinde çok daha eskiye dayanmaktadır. lektronik sigara kullanımı Türkiye'de 2010 yılından beri başlamakla beraber dünya üzerinde özellikle Avrupa ülkelerinde çok daha eskiye dayanmaktadır. Avrupa'da ise şuan çok az normal sigara kullanımı vardır. Yapılan araştırmalara göre; sigara tüketicilerinin %15 oranında devam etmekte, %85 elektronik sigara kullanmaktadır. Artış sebebinin gelişmekte olan teknoloji ve dijital ortam, buna ek olarak sağlık konusunda su buharının çok daha az vücuda/ciğerlere zarar vermekte olmasıdır.
Avrupa'nın yeni likit seçimi Mix and Vape nedir ?
Shake and Vape nasıl kullanılır ? Mix and vape yada shake and vape yani Türkçesi karıştır ve iç nedir? Avrupa birliği yeni yasa çıkardı ve bu yasanın bağlı olduğu kurum TPD'dir. TPD'nin en sinir bozucu yönlerinden biri, nikotin içeren likit şişelerin boyutunun sınırı olmuştur. Yani şuan Avrupa Birliğinde 10ml üstü nikotinli likit satmak tamamen yasaktır. Ancak şöyle bir yol bulundu. 'mix and vape' ile nikotinsiz likit üretiliyor ve şişenin üst kısmında boş alan bırakarak nikotin shot katarak sallayıp ve direk içebiliyorsunuz. Böylelikle hem daha sağlıklı oluyor.
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)